Przejdź do treści

Planeta Niań zatrudnia grupę wykwalifikowanych, radosnych i bardzo kreatywnych niań. Wszystkie nasze nianie są przez nas zatrudnione, ubezpieczone i przeszkolone. Każdej naszej niani zapewniamy również bazę materiałów do twórczego czasu z Twoim dzieckiem!

Jeśli szukasz niani na kilka dni w tygodniu, od czasu do czasu lub wieczorem, napisz do nas!

Potrzebujesz niani na stałe? Pomożemy Ci ją znaleźć.

Niania czwartego trymestru

Niania czwartego trymestru to niania, która zaopiekuję się Maleństwem do trzeciego miesiąca i jego mamą w dzień i w nocy. To niania, która pomoże po narodzinach, byś mogła mieć chwilę dla siebie. Kiedy Ty będziesz potrzebowała wyjść do lekarza, odespać, zadbać o siebie, niania zajmie się Maluszkiem- nakarmi, wyjdzie z nim na spacer.

Niania Małego Dziecka do lat 3 i Dziecka od 3-6 lat

Nianie te mają ciekawe pasje i nietuzinkowe spojrzenie na rzeczywistość. Ze swoimi podopiecznymi działają w duchu wychowania estetycznego, spędzając z nimi czas kreatywnie, pozwalając zarówno na swobodną twórczość. Dopasowują zabawy do wieku i zainteresowań dziecka oraz zapewniają Twojemu dziecku czas pełen dobrej zabawy wspierającej jego prawidłowy rozwój poprzez różne aktywności.

Niania dla dzieci szkolnych

Niania dla dzieci szkolnych zawiezie je do szkoły, odbierze, również pouczy się z nimi w domu. Taka niania to również nieoceniona pomoc w edukacji domowej Twojego dziecka.

Niania językowa

Nianie językowe to nianie, których pasją jest wprowadzanie języków obcych do zabawy, bądź porozumiewanie się z dzieckiem w obcym języku. Nasza językowa niania zatroszczy się o Twoje dziecko i wprowadzi je w świat niezwykłej językowej przygody.

Niania dla dzieci ze specjalnymi potrzebami

Nianie specjalne to studentki studiów kierunkowych, które dzięki odpowiedniemu podejściu do dzieci z trudnościami rozwojowymi, zapewnią troskliwą opiekę oraz zadbają o korygowanie i kompensowanie deficytów rozwojowych Twojego dziecka.

Niania na noc

Jeżeli chcesz zapewnić swojemu dziecku troskliwą opiekę podczas Twojej nieobecności w godzinach nocnych, nasze nianie, zadbają o bezpieczeństwo i komfort Twojego dziecka.

Niania na specjalną okazję

Niania na specjalną okazję, to niania, która zaopiekuje się Twoim dzieckiem podczas uroczystości, np. ślub, wesele czy podczas wyjazdu/wakacji.

Niania na stałe

Kompleksowa usługa dopasowania niani idealnej dla Waszej rodziny. My zajmujemy się całym procesem rekrutacji oraz przeszkoleniem niani. Chcę wiedzieć więcej!

Potrzebujesz niani?

Wypełnij formularz a my wybierzemy niezwykłą nianie dla Twojego dziecka!