Przejdź do treści

Jak działamy?

  1. Pomożemy Ci znaleźć idealną nianie na opiekę okazyjną (taka niania jest zatrudniona przez nas) .
  2. Proces rekrutacyjny każdej niani oparty jest na niezwykle szczegółowym kwestionariuszu. Po wypełnieniu formularza i poznaniu Waszych potrzeb, szukamy odpowiedniej niani i kiedy tylko taka osoba się pojawi przesyłamy Wam jej kwestionariusz.
  3. W przypadku stałych zleceń w celu ustalenia grafiku preferujemy kontakt telefoniczny lub wiadomość e-mail. Nie musisz kolejny raz wypełniać formularza.
  4. Wizyta zapoznawcza rodziny z nianią odbywa się na neutralnym gruncie w naszej obecności – macie szansę wyczuć wcześniej czy zaproponowana/ne kandytatka/tki rzeczywiście pasują do Waszego dziecka i Waszej rodziny – do Was.
  5. Jeśli stwierdzicie, że dana niania do Was nie pasuje oczywiście macie możliwość zamiany niani.
  6. Jeżeli chcecie, dajemy możliwość aranżacji spotkań Waszej niani z innymi nianiami z Planety Niań i dziećmi w podobnym wieku, którymi się opiekują – w grupie raźniej!
  7. Każda nasza niania ma dostęp do bazy materiałów dydaktycznych/ kreatywnych zawierających propozycje zabaw oraz stale aktualizowane kompendium wiedzy o nowej pedagogice. Przesyłamy również nianiom pomysły na fajne spędzenie czasu dziecka na mieście, m.in. propozycje wyjść, zajęć, warsztatów, wystaw.
  8. Organizujemy spotkania dla naszych niań, na których mają możliwość wymiany doświadczeń z naszym zespołem.
  9. Wspólnie ze specjalistami organizujemy dla niań szkolenia z kreatywnego spędzania czasu z dzieckiem, pedagogiki dziecka czy odpowiedniej opieki nad dzieckiem.
  10. Wszystkie nasze nianie wysyłamy na kurs pierwszej pomocy przedmedycznej dziecka i małego dziecka, abyście mieli pewność, że Wasze dziecko jest w bezpiecznych rękach.